Oblíbené zájezdy

Londýn - 7 divů techniky

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:Lloyd´s buildingLondon EyeThames BarrierThe GherkinTower BridgeWembley Stadium
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 2 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 2087
Cena zájezdu 6 500 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
24.04.2021 - 28.04.2021 Rezervovat
10.05.2021 - 14.05.2021 Rezervovat
05.06.2021 - 09.06.2021 Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Zájezd zahájíme odjezdem od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, CITY Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs až k mostu Tower Bridge. Projdeme se kolem londýnského hradu Tower of London a navštívíme expozici Tower Bridge Exhibition, včetně procházky po skleněné lávce s výhledem na moderní stavby Londýna. Po jižním břehu řeky Temže projdeme kolem bitevní lodi HMS Belfast až k divadlu Globe a k bývalé elektrárně přestavěné na galerii Tate Modern. Po lávce Millennium Footbridge se přesuneme k druhé největší církevní stavbě Evropy, k monumentální St Paul´s Cathedral. Během prohlídky vystoupáme na kopuli katedrály, odkud se naskýtá překrásný pohled na Londýn, a prohlédneme si i kryptu, ve které jsou pohřbeni mj. admirál Nelson nebo stavitel katedrály Christopher Wren. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: LONDÝN - SCIENCE MUSEUM, WEMBLEY STADIUM, THAMES BARRIERS Po snídani vyrazíme čtvrti South Kensington, kde se projdeme Hyde Parkem kolem Royal Albert Hall a Albert Memorial. Poté navštívíme jedno z nejzajímavějších muzeí světa - Science Museum (vědecko-technické muzeum, fantastické ukázky z oborů lékařství, kinematografie, letectví a kosmonautiky, strojů, elektrotechniky aj. - množství interaktivních exponátů). Odpoledne si prohlédneme zrekonstruovaný národní fotbalový stadion Wembley Stadium. Po prohlídce se přesuneme do oblasti východního Londýna, kde se nacházejí bariéry na Temži (Thames Barrier). Seznámíme se s touto technickou pozoruhodností, která chrání centrum Londýna před záplavami. Večer se vrátíme na ubytování do stejných hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
4. DEN: LONDÝN - MODERN CITY (LLOYD´S, GHERKIN), LONDON EYE Po snídani odjedeme do centra Londýna. Vydáme se na procházku po finančním centru Londýna - oblasti The City. Projdeme se kolem nejzajímavějších moderních staveb, jako např. Lloyd´s Building nebo 30 St. Mary Axe - The Gherkin. Metrem přejedeme do oblasti Westminsteru. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Zájemci si budou moci prohlédnout významné sbírky světového malířství v National Gallery. V podvečer si prohlédneme Londýn z výšky během jízdy na obřím vyhlídkovém kole London Eye. Následně se s Londýnem rozloučíme a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt do Francie.
5. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 2x ubytování v anglických rodinách, 2x snídaně, 2x večeře, 2x oběd formou balíčku
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 85,- GBP / studenti a 70,- GBP / děti do 15 let vč.)

Poznámky

  • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 6 500 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
24.04.2021 - 28.04.2021 Rezervovat
10.05.2021 - 14.05.2021 Rezervovat
05.06.2021 - 09.06.2021 Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Štěpánka Lorencová 731 474 044
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY