Lednice, Mikulov

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 810 Kč Rezervovat

1. DEN: LEDNICE, MIKULOV Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Dopoledne přijedeme do oblasti Lednicko-valtického areálu vybudovaného v 18. a 19. století šlechtickým rodem Lichtenštejnů. S místním průvodcem si prohlédneme původně renesanční, dnes novogotický zámek Lednice. Poté budeme mít volný čas na procházku zámeckými zahradami, kde se nachází unikátní Minaret s rozhlednou z přelomu 18. a 19. století, palmový skleník nebo rybník s několika ostrovy, z nichž některé jsou propojeny mosty. Po poledni přejedeme do nedalekého města Mikulov. Projdeme se městem a v jeho okolí - uvidíme barokní zámek se zahradami, náměstí se Sousoším Nejsvětější Trojice a vylezeme na Svatý kopeček tyčící se nad Mikulovem. V podvečer odjedeme zpět. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 130 - 180 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.