Oblíbené zájezdy

Krásná jižní Anglie

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:Beachy HeadIsle of WightLondýnWarner Bros StudiosWindsor
Termín 12.05. - 17.05.2019
volných míst 15
Ideální věk 12-15
Region školy
Cena 7 900 Kč
Číslo zájezdu 19-236
Cena zájezdu dle regionu 7 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, WESTMINSTER Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do Francie, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem mostu Tower Bridge a hradu The Tower až do čtvrti Westminster. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Odpoledne v případě zájmu společně navštívíme některé z báječných muzeí - Natural History Museum (kostry dinosaurů, sbírky meteoritů, místnost se zemětřesením, živé exponáty aj.) nebo Science Museum (vědecko-technické muzeum, fantastické ukázky z oborů lékařství, kinematografie, letectví a kosmonautiky, strojů, elektrotechniky aj.). V podvečer se s Londýnem rozloučíme jízdou na London Eye a odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: BEACHY HEAD, HEVER CASTLE Po snídani se vydáme na výlet po jižním pobřeží Anglie. Nejprve vyjedeme autobusem na nejvyšší bod útesů Beachy Head, odkud vyrazíme na procházku podél moře. Budeme procházet po hraně křídových útesů, které spadají do moře z výšky až 170 metrů, a budou se nám otevírat krásné výhledy na moře i na další křídové útvary na pobřeží. Dojdeme do Birling Gap, kde je přístup k moři i malé, ale zajímavé muzeum. Odpoledne přejedeme k hradu Hever Castle, který byl domovem Anny Boleynové, druhé ženy Jindřicha VIII. Malý, ale velmi pěkný hrad je obehnán vodním příkopem a obklopují jej romantické zahrady, ve kterých můžeme vyzkoušet svou orientaci až ve třech různých bludištích. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
4. DEN: WINDSOR CASTLE, WARNER BROS STUDIOS Po snídani vyrazíme na výlet do městečka Windsor, kde navštívíme největší hrad ve Velké Británii, sídlo královské rodiny. Prohlédneme si královské místnosti s množstvím úžasných exponátů (kulka, která zabila admirála Nelsona, Podvazkový řád, slavné portréty členů královské rodiny aj.), pomník prince Alberta i kapli sv. Jiří. Společně se podíváme na střídání stráží. Odpoledne navštívíme filmové ateliéry Warner Bros Studios, kde si užijeme jedinečnou expozici o natáčení filmů o mladém kouzelníkovi. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
5. DEN: SOUTHAMPTON, ISLE OF WIGHT Poslední den v Anglii vyrazíme na výlet na jižní pobřeží Anglie do přístavu Southampton, odkud vyplouval na svou první, a zároveň poslední, plavbu Titanic. Společně prozkoumáme SeaCity Museum s expozicí věnované Titanicu. Poté trajektem přejedeme na ostrov Isle of Wight. Navštívíme venkovské sídlo Osborne House, kdysi oblíbené místo královny Viktorie. Prohlédneme si starobylý dům i k němu přilehlé pohádkové zahrady. V podvečer přejedeme trajektem zpět do Southamptonu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 3x ubytování v anglických rodinách, 3x snídaně, 3x večeře, 3x oběd formou balíčku
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 105,- GBP / děti do 15 let vč.)

Poznámky

  • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu dle regionu 7 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Štěpánka Lorencová 724 557 941
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY