Oblíbené zájezdy

Kouzelná jižní Anglie

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:Corfe CastleLondýnOld Harry RocksPortsmouthSalisburyStonehenge
Termín 18.03. - 23.03.2018
volných míst 10
Ideální věk 12-16 let
Region školy
Cena 7 900 Kč
Číslo zájezdu 18-208
Cena zájezdu dle regionu 7 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, WESTMINSTER, THE TOWER OF LONDON Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem mostu Tower Bridge do oblasti Westminster. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Odpoledne se lodí přesuneme do oblasti The City, kde si prohlédneme londýnský hrad The Tower of London, který za svou téměř tisíciletou historii sloužil jako královský hrad, pevnost, vězení, místo poprav a nyní je domovem korunovačních klenotů. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: CORFE CASTLE, OLD HARRY ROCKS Po snídani odjedeme ke hradu Corfe Castle, jehož romantické ruiny navštívíme. Poté přejedeme do městečka Swanage, v jehož blízkosti se projdeme po křídových útesech. Naskytnou se nám překrásné výhledy na pás křídových útesů známý jako Old Harry Rocks. Odpoledne se projdeme po pláži. (V případě špatného počasí se vydáme do Bournemouth, kde navštívíme místní Oceanárium). Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
4. DEN: STONEHENGE, SALISBURY, BEAULIEU Po snídani se vydáme k asi nejslavnějšímu pravěkému megalitickému monumentu v Evropě - Stonehenge. Poté se projdeme městem Salisbury, kde si prohlédneme krásnou raně gotickou katedrálu s nejvyšší kostelní věží v Anglii (123 m) a kde se v kapitulní síni podíváme na vystavený originál Velké listiny svobod, kterou byl donucen anglický král Jan (známý jako Jan Bezzemek) podepsat v r. 1215. Odpoledne přijedeme do Beaulieu, kde navštívíme Národní muzeum motorismu, které se nachází na pozemcích bývalého cisterciáckého kláštera a viktoriánského panství. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a popovídáme si o svých zážitcích.
5. DEN: PORTSMOUTH Poslední den v Anglii strávíme v přístavním městě Portsmouth, kde navštívíme areál historických doků. Prohlédneme si několik námořních muzeí a od stěžňů po kýl prozkoumáme válečnou loď HMS Victory, na které zvítězil admirál Nelson v bitvě u mysu Trafalgar. Výtahem se necháme vyvézt na vyhlídkovou věž Spinnaker Tower, odkud jsou báječné výhledy na přístav i na ostrov Wight. Odpoledne se projdeme po městě a nakoupíme si suvenýry. V podvečer se s Anglií rozloučíme a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt do Francie.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
  • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 3x ubytování v anglických rodinách, 3x snídaně, 3x večeře, 3x oběd formou balíčku
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 95,- GBP / studenti a 75,- GBP / děti do 16 let)

Poznámky

  • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
Cena zájezdu dle regionu 7 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Štěpánka Lorencová 724 557 941 stepanka@protravel.cz
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY