Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Beroun

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 330 Kč Rezervovat

1. DEN: KARLŠTEJN, KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ, BEROUN Na zájezd vyjedeme od budovy školy v ranních hodinách. Nejprve přijedeme do městečka Karlštejn, kde se nachází stejnojmenný hrad, který se začal budovat v roce 1348 na příkaz českého krále Karla IV. Prohlédneme si jeden z nejnavštěvovanějších českých hradů, který se mimo jiné objevil i ve známém filmovém muzikálu Noc na Karlštejně. Poté odjedeme do obce Koněprusy, v jejíž blízkosti se nacházejí Koněpruské jeskyně, nejdelší jeskynní systém v Čechách. Zde nás čeká prohlídka jeskyní s místním průvodcem (prohlídková trasa o délce 620 metrů). Na závěr navštívíme město Beroun, projdeme se centrem města až na Městskou horu, na jejímž vrcholu se nachází rozhledna. Budeme si moci prohlédnout i volně přístupné medvědárium. Poté budeme mít volný čas v centru města. V podvečer odjedeme zpět. Ke škole přijedeme ve večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 200 - 250 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.