Karlovy Vary, Loket

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 540 Kč Rezervovat

1. DEN: KARLOVY VARY, LOKET Na zájezd vyjedeme od budovy školy v ranních hodinách. Dopoledne přijedeme do městečka Loket nad Ohří, v jehož centru se nachází stejnojmenný gotický hrad ze 13. století. O historii i současnosti hradu nám během prohlídky hradu bude vyprávět místní průvodce. Po prohlídce využijeme krátké volno na procházku centrem Lokte. Pak už přejedeme do centra Karlovarského kraje - města Karlovy Vary. Projdeme se po místní lázeňské promenádě, kde se nachází několik léčivých pramenů, které přijíždí ochutnávat lidé z celého světa. Lanovka nás vyveze na rozhlednu Diana, odkud se naskýtá výhled na celé město a okolí s kopci nedalekých Krušných hor. Na závěr budeme mít volný čas na lázeňské promenádě a v jejím okolí, kde můžeme ochutnat některý z léčivých pramenů nebo vynikající lázeňské oplatky. V pozdním odpoledni odjedeme zpět. Ke škole se vrátíme ve večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 120 - 170 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.