Jižní Morava a Aqualand Moravia

Délka zájezdu 2 dny / 1 nocleh
Ubytování penzion
Strava snídaně

1. DEN: BRNO-ŠPILBERK, CENTRUM, MIKULOV Na zájezd vyjedeme od budovy školy v ranních hodinách. Dopoledne přijedeme do Brna, druhého největšího města České republiky. Nejprve si prohlédneme hrad Špilberk nacházející se na stejnojmenném kopci nad městem (možnost výběru z několika prohlídkových okruhů). Poté absolvujeme procházku centrem města kolem nejvýznamnějších památek - Mahenovo divadlo, kostel sv. Jakuba, náměstí Svobody a další. Po prohlídce budeme mít volný čas. Odpoledne přejedeme do města Mikulov, kde absolvujeme procházku městem a v jeho okolí - uvidíme barokní zámek se zahradami, náměstí se Sousoším Nejsvětější Trojice a vystoupáme na Svatý kopeček tyčící se nad Mikulovem. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: LEDNICE, AQUALAND MORAVIA Po snídani přejedeme do oblasti Lednicko-valtického areálu vybudovaného v 18. a 19. století šlechtickým rodem Lichtenštejnů. Prohlédneme si původně renesanční, dnes novogotický zámek Lednice s místním průvodcem. Poté budeme mít volný čas na procházku zámeckými zahradami, kde se nachází unikátní Minaret s rozhlednou z přelomu 18. a 19. století, palmový skleník nebo rybník s několika ostrovy, z nichž některé jsou propojeny mosty. Po poledni se přesuneme do Pasohlávek, kde navštívíme Aqualand Moravia. V podvečer odjedeme zpět. Ke škole se vrátíme ve večerních hodinách.

• ubytování se snídaní ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu, informační materiál
  • vstupenka do Aqualandu Moravia

• vstupy do navštívených objektů: cca 500 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.