Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Yorku

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:Castle HowardKnaresboroughLondýnRievaulx AbbeyRobin Hood´s BayYork
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1033
Cena zájezdu 10 700 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
07.05.2022 - 13.05.2022 Rezervovat
11.06.2022 - 17.06.2022 Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Od školy odjedeme v dopoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: YORK - YORKMINSTER, CLIFFORD´S TOWER Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom projeli Eurotunelem do Velké Británie. Přejedeme do krásného historického města York, které kdysi bývalo hlavním městem Severu. Projdeme se po městě a navštívíme Yorkminster, gotickou katedrálu proslavenou středověkými vitrážemi. Poté se projdeme historickým centrem s úzkými uličkami včetně slavné Shambles. Také podnikneme procházku po hradbách. Odpoledne prozkoumáme ruiny opatství St Mary´s Abbey a hradu Clifford´s Tower. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, CASTLE HOWARD, RIEVAULX ABBEY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne odjedeme k jednomu z nejkrásnějších zámků v Anglii - Castle Howard, který si prohlédneme. Poté navštívíme bývalý cisterciácký klášter v malebném údolí v oblasti North Yorkshire Moors, Rievaulx Abbey. Večer pojedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WHITBY, ROBIN HOOD´S BAY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do Whitby, města známého z románu Drákula od Brama Stokera. Prohlédneme si zdejší ruiny opatství postaveného vysoko nad mořem. Poté přejedeme jižním směrem do městečka Robin Hood´s Bay, kde se projdeme dlážděnými uličkami s překrásnými domky a volný čas strávíme na pláži. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, KNARESBOROUGH, YORK Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do trhového městečka Knaresborough. Navštívíme jeskyni, kde se narodila čarodějnice přezdívaná Mother Shipton, prohlédneme si rozvaliny normanského hradu a nakoupíme na tradičním středečním trhu. V podvečer se vrátíme do Yorku, kde budeme mít možnost pořídit suvenýry a projít se po městě. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde si popovídáme o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 1x tunel pod kanálem La Manche, 1x trajekt
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x balíček na oběd, 4x večeře)
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 10 700 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
07.05.2022 - 13.05.2022 Rezervovat
11.06.2022 - 17.06.2022 Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY