Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz ve Windsoru

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:Eton CollegeHampton Court PalaceLondýnOxfordWindsor
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1002
Cena zájezdu 10 100 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
01.05.2022 - 07.05.2022 Rezervovat
11.06.2022 - 17.06.2022 Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, CITY Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs až k mostu Tower Bridge, kde navštívíme expozici Tower Bridge Exhibition, včetně procházky po skleněné lávce s výhledem na moderní stavby Londýna. Prohlédneme si i londýnský hrad Tower of London, který za svou téměř tisíciletou historii sloužil jako královský hrad, pevnost, vězení, místo poprav a nyní je domovem korunovačních klenotů. Poté se vydáme na procházku po finančním centru Londýna - oblasti The City of London. Podíváme se na památník velkého požáru Londýna a najdeme místo, kde ničivý požár začal. Uvidíme Bank of England i Royal Exchange a po rušných ulicích City dojdeme k monumentální St Paul´s Cathedral. Během prohlídky vystoupáme na kopuli katedrály, odkud se naskýtá překrásný pohled na Londýn, a prohlédneme si i kryptu, ve které jsou pohřbeni mj. admirál Nelson nebo stavitel katedrály Christopher Wren. V podvečer přejdeme Millennium Bridge a podíváme se ke galerii Tate Modern, odkud jsou pěkné výhledy zpět na čtvrť City. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WINDSOR Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny v místní škole. Odpoledne strávíme ve Windsoru a navštívíme Windsor Castle, největší a stále obývaný hrad ve Velké Británii, sídlo královské rodiny. Prohlédneme si královské místnosti s množstvím úžasných exponátů (kulka, která zabila admirála Nelsona, Podvazkový řád, slavné portréty členů královské rodiny aj.), pomník prince Alberta i kapli sv. Jiří. Projdeme se i do Etonu, abychom si vyfotili slavnou soukromou školu Eton College, kam chodili princové Harry a William. Večer odjedeme zpět na ubytování do rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, OXFORD Po snídani nás opět čeká výuka angličtiny v místní škole. Odpoledne vyrazíme na výlet do slavného univerzitního města Oxford. Uděláme si proházku kolem nejznámějších kolejí, kostela St. Mary the Virgin, slavné knihovny Bodleian Library, pozoruhodné knihovny Radcliffe Camera, divadla Sheldonian Theatre a jiných zajímavostí. Dojdeme až ke koleji Christ Church College, kterou navštívíme a podíváme se do míst, kde se také filmovaly scény pro filmy o Harry Potterovi. V případě zájmu navštívíme univerzitní muzeum (kostry dinosaurů, vyhynulý pták Dodo aj.) nebo Ashmolean Museum (přezdívané „malé Britské muzeum“). Večer se vrátíme na ubytování do rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, HAMPTON COURT Po snídani nás naposledy čeká výuka angličtiny v místní škole. Odpoledne se vydáme na oblíbené sídlo Jindřicha VIII. Hampton Court Palace. Prozkoumáme interiéry paláce, míčovnu a projdeme se v zahradách, kde si vyzkoušíme naši orientaci ve zdejším věhlasném bludišti z živého plotu. Na zpáteční cestě se zastavíme u památníku Runnymede, kde král Jan Bezzemek přijal Velkou listinu práv a svobod (Magna charta libertatum), listinu, která ovlivnila mnoho dalších významných právních dokumentů včetně Ústavy Spojených států amerických. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
6. DEN: LONDÝN – WESTMINSTER Poslední den v Anglii vyrazíme opět do centra Londýna. Nejdříve navštívíme jedno ze skvělých muzeí: Natural History Museum (kostry dinosaurů, sbírky meteoritů, místnost se zemětřesením, živé exponáty aj.) nebo Science Museum (vědecko-technické muzeum, fantastické ukázky z oborů lékařství, kinematografie, letectví a kosmonautiky, strojů, elektrotechniky aj.) Pak se přesuneme do samotného centra Londýna. Uvidíme místa, která se nejvíce zapsala do historie města: Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme, přesuneme se k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd)
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 130,- GBP / studenti a 95,- GBP / děti do 15 let)

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit, výběr atrakcí bude domluven při plánování zájezdu
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 10 100 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
01.05.2022 - 07.05.2022 Rezervovat
11.06.2022 - 17.06.2022 Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY