Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Yorku

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:Castle HowardFlamborough HeadLondýnRievaulx AbbeyScarboroughYork
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 2983
Cena zájezdu dle regionu 10 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Od školy odjedeme v dopoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: YORK - YORKMINSTER, CLIFFORD´S TOWER Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do přístavu ve Francii, abychom projeli Eurotunelem do Velké Británie. Přejedeme do krásného historického města York, které kdysi bývalo hlavním městem Severu. Projdeme se po městě a navštívíme Yorkminster, což je gotická katedrála proslavené středověkými vitrážemi. Poté se projdeme historickým centrem s úzkými uličkami včetně slavné Shambles. Také podnikneme procházku po hradbách. Odpoledne prozkoumáme ruiny opatství St Mary´s Abbey a hradu Clifford´s Tower. Nezapomeneme si prohlédnout zajímavé muzeum Vikingů Jorvik Viking Centre. Odpoledne si zahrajeme velkou interaktivní hru v centru města, ve které družstva soutěží o nejlepší poznání Yorku. Vítězové budou dekorováni medailemi. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, CASTLE HOWARD, RIEVAULX ABBEY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne odjedeme k jednomu z nejkrásnějších zámků v Anglii - Castle Howard, který si prohlédneme. Poté navštívíme bývalý cisterciácký klášter v malebném údolí v oblasti North Yorkshire Moors, Rievaulx Abbey. Večer pojedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WHITBY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do Whitby, města známého z románu Drákula od Brama Stokera. Prohlédneme si zdejší ruiny opatství postaveného vysoko nad mořem. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, SCARBOROUGH, FLAMBOROUGH HEAD Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme ke Scarborough, které se známé svými ruinami hradu a jako místo, kde se více než 500 let konal slavný trh. Budeme mít možnost si prohlédnout hrad nebo navštívíme mořské akvárium Sea Life Centre. Odpoledne se projdeme po krásné přírodní rezervaci bílých útesů Flamborough Head. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde si popovídáme o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Poslední den v Anglii vyrazíme po snídani časně ráno do Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně navštívíme některou z atrakcí, na které se dopředu domluvíme - např. místo korunovace anglických králů a královen Westminster Abbey, fotbalový stadion Chelsea FC nebo Arsenal FC, Wimbledon Lawn Tennis Museum, muzeum voskových figurín Madame Tussauds nebo obří vyhlídkové kolo London Eye. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme, přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německo s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x tunel pod kanálem La Manche (nebo trajekt)
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x balíček na oběd, 4x večeře)
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • velká zábavná hra v Yorku, materiály a ceny pro všechny soutěžící
 • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 100,- GBP / studenti a 80,- GBP / děti do 16 let)

Poznámky

 • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit, výběr atrakcí bude domluven při plánování zájezdu
Cena zájezdu dle regionu 10 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Richard Melichar 775 303 008
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY