Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Salzburgu

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:Bad IschlHallstattKönigseeObersalzbergSalzburg
Termín 28.05. - 01.06.2018
volných míst 20
Ideální věk 13-18 let
Region školy Jihomoravský kraj
Cena 9 900 Kč
Číslo zájezdu 18-602
Cena zájezdu dle regionu 9 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: SALZBURG Odjezd od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Kolem poledne příjezd do města Salzburg s krásným historickým jádrem města, které bylo zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO - Dóm sv. Ruperta a Virgilia, benediktinský kostel sv. Petra, arcibiskupský palác Residenz, rodný dům W.A. Mozarta v jedné z nejrušnějších ulic Getreidegasse a další památky. Volný čas na individuální zájmy. Závěrečný výjezd lanovým výtahem do pevnosti Hohensalzburg s působivými výhledy na město a okolní vrcholky Alp, volný čas na prohlídku pevnosti. Odjezd na ubytování.
2. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, OBERSALZBERG, ORLÍ HNÍZDO Po snídani dopolední výuka v jazykové škole. Odpoledne odjezd do Obersalzbergu - místa, kde měli za 2. světové války své vily němečtí prominenti (Hitler, Borman, Göring). Odtud výjezd místními autobusy (ostatní nemají povolení) pod horu Kehlstein po úzké silnici s překrásnými výhledy na Berchtesgadenské Alpy. Výjezd speciálním výtahem ve skále až na nejvyšší bod (1.837 m n. m.), kde stojí tzv. Kehlsteinhaus - horská rezidence, kterou dostal Hitler jako dar ke svým 50. narozeninám. Možnost procházky s nádherným rozhledem po okolí. Po návratu do Obersalzbergu krátká procházka po okolí, eventuelně možnost návštěvy zajímavé expozice Dokumentation Obersalzberg s mnoha dokumenty ze života nacistických pohlavárů v Obersalzbergu z období 1933-1945. Návrat na ubytování.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, JEZERO KÖNIGSEE Po snídani dopolední výuka v jazykové škole. Odpoledne odjezd k půvabnému jezeru Königsee, které trochu připomíná norské fjordy. Projížďka lodí po jezeře se zastávkou na poloostrově u světoznámého poutního kostelíka St. Bartholomä s možností občerstvení a relaxace. Návrat na ubytování.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, GMUNDEN, BAD ISCHL Po snídani dopolední výuka v jazykové škole. Odpoledne odjezd do lázeňského letoviska Gmunden, procházka k zámečku Orth vybudovaném na umělém ostrůvku jezera Traunsee, rovněž známém z populárního německého televizního seriálu Zámecký hotel Orth. Odpolední procházka lázeňským městečkem Bad Ischl - bývalé letní sídlo císařské rodiny, které si zamilovala i císařovna Sissi, a kde bylo podpisem stvrzeno i vyhlášení 1. světové války útokem na Srbsko. Návrat na ubytování.
5. DEN: HALLSTATT, WOLFGANGSEE Po snídani odjezd do jednoho z nejhezčích městeček Solné komory - Hallstatt, které figuruje na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Výjezd zubačkou na vrchol hory Salzberg. Návštěva místního dolu se zážitkovou prohlídkovou trasou Bergwerk - Salzwelten, kde se návštěvníci seznámí zábavnou formou jak s těžbou soli již od dob pravěku, tak se vznikem pojmu halštatské kultury, součástí prohlídkové trasy jsou i skluzavky a závěrečná jízda vláčkem. Sjezd zubačkou zpět do údolí. Procházka po městečku, osobní volno. Přejezd do městečka St. Wolfgang, jednoho z nejhezčích městeček v Horním Rakousku. Procházka městem a následná projížďka loďkou po jezeře Wolfgangsee. V odpoledních hodinách odjezd do České republiky, návrat k budově školy v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 4x ubytování ve vícelůžkových pokojích v pensionu s polopenzí
  • třídenní dopolední výuka v místní jazykové škole (celkem 10 vyučovacích hodin po 45 minutách)
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně-vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů pro studenty: 50-60 EUR

Poznámky

Cena zájezdu dle regionu 9 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Jiří Toman 777 584 490
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY