Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Brightonu

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123456
Nejzajímavější místa:Beachy HeadBrightonLondýnPevensey CastlePortsmouth
Termín 23.09. - 28.09.2018
volných míst 15
Ideální věk 15-18 let
Region školy
Cena 7 500 Kč
Číslo zájezdu 18-271
Cena zájezdu dle regionu 7 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, CITY Během noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do Francie, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs až k mostu Tower Bridge, kde navštívíme londýnský hrad Tower of London, který za svou téměř tisíciletou historii sloužil jako královský hrad, pevnost, vězení, místo poprav a nyní je domovem korunovačních klenotů. Poté se vydáme na procházku po finančním centru Londýna - oblasti The City. Podíváme se na památník velkého požáru Londýna a najdeme místo, kde ničivý požár začal. Uvidíme centrální anglickou banku Bank of England i královskou burzu Royal Exchange a po rušných ulicích City dojdeme k monumentální St Paul´s Cathedral. Během prohlídky vystoupáme na kopuli katedrály, odkud se naskýtá překrásný pohled na Londýn, a prohlédneme si i kryptu, ve které jsou pohřbeni mj. admirál Nelson nebo stavitel katedrály Christopher Wren. Metrem nebo lodí se přesuneme do oblasti Westminsteru, kde si případní zájemci budou moci svézt na obřím vyhlídkovém kole London Eye. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, PORTSMOUTH Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do přístavu Portsmouth, kde navštívíme vlajkovou loď admirála Nelsona HMS Victory a zajímavé muzeum Royal Naval Museum. Budeme mít i možnost vyjet na vyhlídkovou věž Spinnaker Tower. Večer odjedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BEACHY HEAD, PEVENSEY CASTLE Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme k útesům Beachy Head. Procházka po skalních útesech, které spadají z výše 162 m do moře, bude určitě zážitkem. Budeme mít i možnost projít se po oblázkové pláži v Birling Gap. Po procházce se zastavíme u Pevensey Castle. Prohlédneme si hrad, který je postavený na místě, kde se r. 1066 vylodil Vilém Dobyvatel se svým vojskem. Na hradě se podepsalo 16 století vývoje hradní a pevnostní architektury. Večer se vrátíme na ubytování do rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BRIGHTON Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne strávíme ve světoznámých přímořských lázních Brighton. Projdeme se kolem Royal Pavilion, královské sídlo postavené pro Jiřího IV. v indicko-orientálním slohu a po promenádě podél moře a navštívíme mořské akvárium Sea Life Center aj. Nezapomeneme si nakoupit suvenýry. V podvečer se s Anglií rozloučíme a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt do Francie.
6. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německo s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 3x ubytování v anglických rodinách, 3x snídaně, 3x večeře, 3x balíčky na oběd
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 100,- GBP / studenti a 85,- GBP / děti do 16 let)

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • delší varianty na vyžádání
Cena zájezdu dle regionu 7 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Štěpánka Lorencová 724 557 941
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY