Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Bath

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:BathBristolCheddarLondýnSalisburyStonehenge
Termín 22.03. - 28.03.2020
volných míst 5-15
Ideální věk od 14 let
Region školy Celá ČR
Cena 9 400 Kč
Číslo zájezdu 20-103
Cena zájezdu 9 400 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: BATH Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru přejedeme do bývalých římských lázní, města Bath. Projdeme se centrem, uvidíme Royal Crescent, Circus i Pulteney Bridge a ponoříme se do 2 000leté historie města při prohlídce Roman Bath Museum. Večer se ubytujeme v hostitelských rodinách, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WELLS, GLASTONBURY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme asi nejslavnější pravěký megalitický monument v Evropě Stonehenge. Podíváme se do návštěvnického centra a prohlédneme si i samotný kamenný kruh, starý více než 5000 let. Odpoledne se zastavíme v nedalekém městě Salisbury, kde mohou zájemci navštívit nádhernou gotickou katedrálu s nejvyšší kostelní věží v Británii a s vystaveným originálem Velké listiny svobod z r. 1215. Večer odjedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, LONGLEAT HOUSE Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme Cheddar Gorge. Prozkoumáme krasové jeskyně, prohlédneme si muzea, vystoupáme na vyhlídku Jacob's Ladder, případně si uděláme krátkou procházku po útesech. Večer se vrátíme na ubytování do rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BRISTOL Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do Bristolu. Tam nejprve prozkoumáme zrekonstruovanou parní loď SS Great Britain, luxusní zaoceánský parník z 19. století, a poté se přesuneme do centra, kde budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. Na zpáteční cestě se zastavíme u impozantního visutého mostu Clifton Suspension Bridge, který se klene 82 m nad řekou. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a popovídáme si o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN Poslední den v Anglii vyrazíme na celý den do hlavního města Anglie, do Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně navštívíme některou z atrakcí, na které se dopředu domluvíme - např. místo korunovace anglických králů a královen Westminster Abbey, fotbalový stadion Chelsea FC nebo Arsenal FC, Wimbledon Lawn Tennis Museum, muzeum voskových figurín Madame Tussauds, obří vyhlídkové kolo London Eye nebo si můžeme zahrát zábavnou hru v oblasti Westminsteru. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme, přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách, 4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
 • využijte slevu 500 Kč/os. pro zájezdy v termínu 1.11.2019-31.3.2020
Cena zájezdu 9 400 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY