Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz ve Stratfordu

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:BirminghamBlack Country Living MuseumCadbury WorldCoventryLondýnStratford upon AvonWarwick Castle
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1031
Cena zájezdu 11 800 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
21.05.2022 - 27.05.2022 Rezervovat
18.06.2022 - 24.06.2022 Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: STRATFORD UPON AVON Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru vyrazíme severozápadním směrem do půvabného a turisty velmi vyhledávaného města Stratford upon Avon. Projdeme se kolem divadla, vejdeme do kostela Holy Trinity, kde je Shakespeare pohřben, a podíváme se k New Place. Společně si také prohlédneme místo, kde se slavný dramatik narodil. Večer se ubytujeme v hostitelských rodinách, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BLACK COUNTRY LIVING MUSEUM Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme skanzen Black Country Living Museum, kde se díky kostýmovaným průvodcům seznámíme s historií a životem lidí v průmyslové oblasti střední Anglie. Sestoupíme do podzemní šachty nebo si vyzkoušíme vyučování v dobové škole. Návštěvu zakončíme řáděním na atrakcích historického lunaparku. Večer odjedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BIRMINGHAM, CADBURY WORLD Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do města Birmingham a prohlédneme si okolí Bullring včetně nákupního centra Selfridges, které projektoval český architekt Jan Kaplický. Dále nás čeká prohlídka továrny na výrobu čokolády a všeho čokoládového Cadbury World. Večer se vrátíme na ubytování do rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WARWICK CASTLE, COVENTRY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme typický středověký hrad Warwick Castle, jehož současná podoba pochází převážně ze 14. století. Necháme se unést příběhy několika velmi zajímavě koncipovaných hradních okruhů s voskovými figurínami, podíváme se na střelbu z katapultu a na ukázky sokolnictví a lukostřelby. Poté přejedeme do města Coventry, kde se projdeme centrem a prohlédneme si bývalou katedrálu zničenou během bombardování za II. světové války. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a popovídáme si o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN Poslední den v Anglii vyrazíme na celý den do hlavního města Anglie, do Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně navštívíme některou z atrakcí, na které se dopředu domluvíme - např. místo korunovace anglických králů a královen Westminster Abbey, fotbalový stadion Chelsea FC nebo Arsenal FC, Wimbledon Lawn Tennis Museum, muzeum voskových figurín Madame Tussauds, obří vyhlídkové kolo London Eye nebo si můžeme zahrát zábavnou hru v oblasti Westminsteru. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme, přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách, 4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • 9 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 11 800 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
21.05.2022 - 27.05.2022 Rezervovat
18.06.2022 - 24.06.2022 Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY