Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Saffron Walden

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:CambridgeCanterburyElyIWM DuxfordLondýnNewmarket
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 2926
Cena zájezdu 9 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: CANTERBURY, AUDLEY END Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po připlutí do Anglie přejedeme do historického města Canterbury. Projdeme se malebnými uličkami s hrázděnými domky, podíváme se ke zbytkům normanského hradu a navštívíme nádhernou gotickou katedrálu, sídlo primase celé Anglie a místo mučednické smrti Thomase Becketa. Poté dojedeme do městečka Saffron Walden, na jehož okraji stojí úchvatné venkovské sídlo ze 17. století Audley End. Prohlédneme si zámek i přilehlé zahrady s řadou altánů a sousoší. Večer se ubytujeme v hostitelských rodinách, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, CAMBRIDGE Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do slavného univerzitního města Cambridge. Projdeme se po městě a prohlédneme si některou z kolejí, např. King´s College s její úchvatnou kaplí, postavenou ve stylu perpendikulární gotiky. V případě zájmu a dobrého počasí se projedeme na lodičkách po řece mezi kolejemi. Večer odjedeme zpět na ubytování do rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, NEWMARKET, ELY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne projedeme městečkem Newmarket a navštívíme hřebčín The National Stud. Po návštěvě hřebčína přejedeme do městečka Ely, kde si prohlédneme tamní románsko-gotickou katedrálu, o které se říká, že je jednou z nejkrásnějších katedrál v zemi. Večer se vrátíme na ubytování do rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, DUXFORD, MADINGLEY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme známé letecké muzeum Duxford. Prohlédneme si slavná letadla historie - Spitfire, Concorde aj. Po prohlídce muzea přejedeme do Madingley, kde se zastavíme na americkém vojenském hřbitově Cambridge American Cemetery and Memorial. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a popovídáme si o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Poslední den v Anglii vyrazíme na celý den do hlavního města Anglie, do Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně navštívíme některou z atrakcí, na které se dopředu domluvíme - např. místo korunovace anglických králů a královen Westminster Abbey, fotbalový stadion Chelsea FC nebo Arsenal FC, Wimbledon Lawn Tennis Museum, muzeum voskových figurín Madame Tussauds, obří vyhlídkové kolo London Eye nebo si můžeme zahrát zábavnou hru v oblasti Westminsteru. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme, přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd)
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • 9 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
 • využijte slevu 500 Kč/os. pro zájezdy v termínu 1.11.2019-31.3.2020
Cena zájezdu 9 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY