Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Newquay

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345678
Nejzajímavější místa:BathBoscastleEden ProjectLand´s EndLondýnSt Michael´s MountTintagel Castle
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 8 dnů / 5 noclehů
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1021
Cena zájezdu 13 400 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: LONDÝN - GREENWICH, CITY Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. V parku se nalézá známá královská observatoř a prochází tudy nultý poledník, který společně překročíme. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs až k mostu Tower Bridge, kde navštívíme expozici Tower Bridge Exhibition, včetně procházky po skleněné lávce s výhledem na moderní stavby Londýna. Prohlédneme si i londýnský hrad Tower of London, který za svou téměř tisíciletou historii sloužil jako královský hrad, pevnost, vězení, místo poprav a nyní je domovem korunovačních klenotů. Poté se vydáme na procházku po finančním centru Londýna - oblasti The City of London. Podíváme se na památník velkého požáru Londýna a najdeme místo, kde ničivý požár začal. Uvidíme Bank of England i Royal Exchange a po rušných ulicích City dojdeme k monumentální St Paul´s Cathedral. Během prohlídky vystoupáme na kopuli katedrály, odkud se naskýtá překrásný pohled na Londýn, a prohlédneme si i kryptu, ve které jsou pohřbeni mj. admirál Nelson nebo stavitel katedrály Christopher Wren. V podvečer přejdeme Millennium Bridge a podíváme se ke galerii Tate Modern, odkud jsou pěkné výhledy zpět na čtvrť City. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: BATH Po snídani přejedeme do bývalých římských lázní, do města Bath. Projdeme se centrem, uvidíme Royal Crescent, Circus i Pulteney Bridge a ponoříme se do 2 000leté historie města při prohlídce Roman Bath Museum. V podvečer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, TINTAGEL CASTLE, BOSCASTLE Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme dramatické útesy a zříceninu hradu Tintagel Castle, místa spjatého s Artušovskými legendami. Poté se přesuneme do přístavní vesničky Boscastle, která leží v průrvě mezi útesy při ústí řeky Valency. Ochutnáme vyhlášené Cornish pasty a večer odjedeme zpět na ubytování do rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, LAND´S END, ST MICHAEL´S MOUNT Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne se vydáme na výlet do nejzápadnějšího cípu Británie - do oblasti Land´s End, kde se projdeme po útesech nejzazšího bodu na jihozápadě Velké Británie. Zastavíme se v Marazionu u St Michael´s Mount, kláštera na ostrově, přístupného suchou nohou pouze za odlivu. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde si popovídáme o svých zážitcích.
6. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, EDEN PROJECT Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme moderní botanickou zahradu Eden Project, kde budeme mít možnost si prohlédnout tropické skleníky s překrásnými květinami a stromy. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
7. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
8. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 5x ubytování v anglických rodinách s plnou penzí (5x snídaně, 5x večeře, 5x balíčky na oběd)
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 13 400 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY