Jazykový kurz v Ilfracombe

Nejzajímavější místa:BarnstapleClovellyLondýnMilky Way Adventure ParkNational Park Exmoor
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Termíny AKCE 30
08.05.2021 - 14.05.2021 Rezervovat
12.06.2021 - 18.06.2021 Rezervovat

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: ILFRACOMBE Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme západním směrem až do viktoriánského městečka Ilfracombe. Porozhlédneme se po centru a projdeme se po pláži. Poté se vydáme na plavbu lodí podél pobřeží a když budeme mít štěstí, uvidíme tuleně nebo delfíny. Ve volném čase zkusíme ochutnat některou z devonských specialit nebo si na promenádě zahrajeme crazy golf. Večer se setkáme s hostitelskými rodinami, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, MILKY WAY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne se vyřádíme v zábavním parku Milky Way se spoustou atrakcí. Projedeme se na horské dráze, vyzkoušíme svoji odvahu na nejprudší skluzavce, prožijeme strašidelnou cestu do vesmíru nebo se ztratíme v bludišti. Večer odjedeme zpět na ubytování do rodin, kde si popovídáme o svých zážitcích.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, CLOVELLY, BARNSTAPLE Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne se vydáme na výlet do malebné vesničky Clovelly známé z reklam a kalendářů. Projdeme se strmými uličkami k přístavu a odpočineme si na pěkné oblázkové pláži. Poté se zastavíme v rušném trhovém městě Barnstaple, kde si budeme moci koupit suvenýry. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a procvičíme se v anglické konverzaci.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, EXMOOR, LYNTON, LYNMOUTH Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme do národního parku Exmoor. Navštívíme půvabný přístav Lynmouth, odkud se strmou lanovkou přesuneme do viktoriánského letoviska Lynton. Odtud se vydáme na krátkou procházku do Valley of the Rocks se spoustou fantaskních skalních formací a úchvatných výhledů na pobřeží. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
6. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square,Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

• 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 4x ubytování v anglických rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd)
  • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
  • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna