Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Ilfracombe

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:BarnstapleClovellyLondýnMilky Way Adventure ParkNational Park Exmoor
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1022
Cena zájezdu 11 600 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
07.05.2022 - 13.05.2022 Rezervovat
11.06.2022 - 17.06.2022 Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: ILFRACOMBE Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme západním směrem až do viktoriánského městečka Ilfracombe. Porozhlédneme se po centru a projdeme se po pláži. Poté se vydáme na plavbu lodí podél pobřeží a když budeme mít štěstí, uvidíme tuleně nebo delfíny. Ve volném čase zkusíme ochutnat některou z devonských specialit nebo si na promenádě zahrajeme crazy golf. Večer se setkáme s hostitelskými rodinami, kde se navečeříme a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, MILKY WAY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne se vyřádíme v zábavním parku Milky Way se spoustou atrakcí. Projedeme se na horské dráze, vyzkoušíme svoji odvahu na nejprudší skluzavce, prožijeme strašidelnou cestu do vesmíru nebo se ztratíme v bludišti. Večer odjedeme zpět na ubytování do rodin, kde si popovídáme o svých zážitcích.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, CLOVELLY, BARNSTAPLE Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne se vydáme na výlet do malebné vesničky Clovelly známé z reklam a kalendářů. Projdeme se strmými uličkami k přístavu a odpočineme si na pěkné oblázkové pláži. Poté se zastavíme v rušném trhovém městě Barnstaple, kde si budeme moci koupit suvenýry. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a procvičíme se v anglické konverzaci.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, EXMOOR, LYNTON, LYNMOUTH Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme do národního parku Exmoor. Navštívíme půvabný přístav Lynmouth, odkud se strmou lanovkou přesuneme do viktoriánského letoviska Lynton. Odtud se vydáme na krátkou procházku do Valley of the Rocks se spoustou fantaskních skalních formací a úchvatných výhledů na pobřeží. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
6. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square,Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd)
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 11 600 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
07.05.2022 - 13.05.2022 Rezervovat
11.06.2022 - 17.06.2022 Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY