Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Exeteru

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:DartmoorExeterLondýnTorquayWoodlands Family Theme Park
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1015
Cena zájezdu 11 500 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Od školy odjedeme v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: EXETER Během noci projedeme Belgií a Francií a projedeme Eurotunelem do Velké Británie. Přejedeme do bývalého římského přístaviště, dnes živého univerzitního města Exeter. Projdeme se centrem města a prohlédneme si zdejší gotickou katedrálu s nejdelší spojitou gotickou klenbou na světě. Podíváme se i na největší nákupní třídu v Exeteru. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, HAYTOR, WIDECOMBE, BUCKFASTLEIGH Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Poté se vydáme na výlet do národního parku Dartmoor, kde prozkoumáme vřesoviště, kde podle legendy žil pes Baskervilský. Vystoupáme na vrcholky Haytor Rocks a zastavíme se ve vesničce Widecombe-in-the-Moor známé svým tradičním trhem, který se koná na začátku září, a ochutnáme slavnou devonskou specialitu cream tea. Cestou zpět se zastavíme u benediktinského kláštera Buckfast Abbey. Večer pojedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
4. DEN: OPOLEDNÍ VÝUKA, TORQUAY, LIVINGCOAST Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do Torquay, největšího města letoviska, přezdívaného ,,anglická riviéra“. Navštívíme miniaturní vesničku Babbacombe Model Village nebo zoo Living Coast, které se zaměřuje na rostliny a živočichy britského pobřeží včetně papuchalků nebo tuleňů. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WOODLANDS Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne strávíme ve Woodlands, rozlehlém rodinném zábavním parku se spoustou atrakcí, kde se vydovádí návštěvníci všech věkových kategorií. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, kde si popovídáme o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 1x tunel pod kanálem La Manche, 1x trajekt
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (4x snídaně, 4x balíček na oběd, 4x večeře)
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 11 500 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY