Jazykový kurz v Chesteru

Termíny AKCE 30
01.05.2021 - 07.05.2021 Rezervovat
19.06.2021 - 25.06.2021 Rezervovat

1. DEN: ODJEZD Z ČR Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Pojedeme do Velké Británie přes Německo, Belgii a Francii.
2. DEN: CESTA DO UK, PŘEJEZD DO CHESTERU, CHESTER V brzkých ranních hodinách přijedeme do Francie a trajektem se přepravíme se do Velké Británie. Projedeme kolem Londýna a kolem poledne přijedeme do města Chester. Projdeme se centrem a navštívíme Dewa Roman Museum, kde se seznámíme s tím, jak vypadal Chester v době římské. Odpoledne si prohlédneme krásnou gotickou katedrálu. Večer nás vyzvednou hostitelské rodiny, navečeříme se a odpočineme si.
3. DEN: VÝUKA, LIVERPOOL Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do nedalekého města Liverpool. Projdeme se nově restaurovanými Albertovými doky a centrem Liverpoolu a buď navštívíme muzeum Beatles story, které připomíná kariéru nejslavnější rockové kapely, nebo půjdeme na prohlídku fotbalového stadionu Liverpool FC. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci.
4. DEN: VÝUKA, CONWY, LLANDUDNO Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme hrad Conwy, který se řadí mezi jeden z pevných hradů tzv. Železného prstence anglického krále Edwarda I. Poté se zastavíme v městečku Llandudno, kde se svezeme viktoriánskou tramvají Great Orme Tramway. Dostaneme se na vyhlídku vysoko nad okolím a otevřou se nám daleké výhledy. Poté se ještě projdeme se po pěkné pláži. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a popovídáme si o svých zážitcích.
5. DEN: VÝUKA, LLANGOLLEN Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Po výuce přejedeme k městečku Llangollen v údolí řeky Dee. Čeká nás odpoledne v malebné krajině, kde se zastavil čas. Navštívíme Valle Crucis Abbey, cisterciácké opatství z počátku 13. století, projedeme se lodí po Llangollen Canal a poplujeme po Pontcyssylte Aqueduct. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a sdělíme si své zážitky.
6. DEN: LONDÝN Po snídani budeme velmi brzy ráno odjíždět, protože nás čeká hlavní město Spojeného království - Londýn. Projdeme se místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně se projedeme na obřím vyhlídkovém kole London Eye. V podvečer budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. V případě zájmu se společně navečeříme v některé z typických čínských restauracích v oblasti Soho. Poté přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přeplujeme přes kanál La Manche do Francie a pojedeme Francií, Belgií a Německem zpět do ČR. Zastavovat budeme už jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

• 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
  • 4x ubytování v anglických rodinách, 4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd
  • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
  • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna