Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Brightonu

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:Beachy HeadBrightonHastingsLondýnPevensey CastlePortsmouthRye
Termín 04.03. - 10.03.2019
volných míst 15-19
Ideální věk 14-18
Region školy
Cena 9 400 Kč
Číslo zájezdu 19-381
Cena zájezdu dle regionu 9 400 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: RYE, BRIGHTON Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru vyrazíme podél pobřeží do malebného městečka Rye, kde se projdeme křivolakými uličkami s hrázděnými domky. Poté přejedeme do přímořského letoviska Brighton, kde strávíme celý den. Prohlídku zahájíme u tzv. i360, velké vyhlídkové věže ve tvaru létajícího talíře. Absolvujeme vyhlídkový let a pokocháme se výhledy z výšky až 138 metrů. Poté se projdeme po pěkné oblázkové pláži, navštívíme zábavní molo, které zasahuje do moře více než 500 metrů, prohlédneme si mořské akvárium Sea Life a královský palác v orientálním stylu Royal Pavilion. V podvečer se přesuneme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, PEVENSEY CASTLE, BEACHY HEAD Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne se zastavíme u Pevensey Castle. Prohlédneme si hrad, který je postavený na místě, kde se r. 1066 vylodil Vilém Dobyvatel se svým vojskem. Poté přejedeme k útesům Beachy Head. Procházka po skalních útesech, které spadají z výše 162 m do moře, bude určitě zážitkem. Budeme mít i možnost projít se po oblázkové pláži v Birling Gap. Večer se vrátíme na ubytování do rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, PORTSMOUTH Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne vyrazíme na výlet do přístavu Portsmouth, kde navštívíme vlajkovou loď admirála Nelsona HMS Victory a zajímavé muzeum Royal Naval Museum. Budeme mít i možnost vyjet na vyhlídkovou věž Spinnaker Tower. Večer odjedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme v anglické konverzaci.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, HASTINGS Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do přímořského města Hastings a společně navštívíme pašerácké jeskyně a hrad, prohlédneme si půvabnou čtvrť Old Town a rybářskou čtvrť The Stade. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a popovídáme si o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN Poslední den v Anglii vyrazíme opět do centra Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně navštívíme některou z atrakcí, na které se dopředu domluvíme - např. místo korunovace anglických králů a královen Westminster Abbey, fotbalový stadion Chelsea FC nebo Arsenal FC, Wimbledon Lawn Tennis Museum, muzeum voskových figurín Madame Tussauds, obří vyhlídkové kolo London Eye nebo si můžeme zahrát zábavnou hru v oblasti Westminsteru. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme, přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německo s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách, 4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • program návštěvy Londýna lze na přání upravit
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
 • využijte slevu 500 Kč/os. u zájezdů, které odjíždějí po 1.11.2018 a vracejí se do 31.3.2019
Cena zájezdu dle regionu 9 400 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY