Oblíbené zájezdy

Jazykový kurz v Bath

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234567
Nejzajímavější místa:BathBristolGlastonburyLondýnLongleat HouseWells
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 7 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 1023
Cena zájezdu 10 400 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
21.05.2022 - 27.05.2022 Rezervovat
18.06.2022 - 24.06.2022 Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: CESTA DO VELKÉ BRITÁNIE Odjíždět budeme od školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: BATH Během noci projedeme Belgií a Francií a přeplavíme se trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru přejedeme do bývalých římských lázní, města Bath. Projdeme se centrem, uvidíme Royal Crescent, Circus i Pulteney Bridge a ponoříme se do 2 000leté historie města při prohlídce Roman Bath Museum. Večer se ubytujeme v hostitelských rodinách, kde si dáme večeři a odpočineme si.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, WELLS, GLASTONBURY Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do Wells, kde se projdeme městem a navštívíme nádhernou gotickou katedrálu. Poté se vydáme do Glastonbury, které je opředeno mnoha pověstmi - údajně zde byl pohřben král Artuš a zdejší studna skrývá Svatý grál. Prozkoumáme ruiny nejstaršího kláštera postaveného na území Velké Británie. V podvečer vystoupáme na nedalekou vyhlídku Glastonbury Tor. Večer odjedeme zpět na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a procvičíme se v anglické konverzaci.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, LONGLEAT HOUSE Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne navštívíme Longleat House, typické anglické venkovské sídlo z doby vlády Alžběty I. Prohlédneme si krásný park s velkým labyrintem a úžasné safari. Večer se vrátíme na ubytování do rodin, kde si dáme večeři a odpočineme si.
5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BRISTOL Po snídani absolvujeme dopolední výuku angličtiny. Odpoledne přejedeme do Bristolu. Tam nejprve prozkoumáme zrekonstruovanou parní loď SS Great Britain, luxusní zaoceánský parník z 19. století, a poté se přesuneme do centra, kde budeme mít možnost nakoupit si suvenýry. Na zpáteční cestě se zastavíme u impozantního visutého mostu Clifton Suspension Bridge, který se klene 82 m nad řekou. Večer se vrátíme do hostitelských rodin, navečeříme se a popovídáme si o svých zážitcích.
6. DEN: LONDÝN Poslední den v Anglii vyrazíme na celý den do hlavního města Anglie, do Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, Westminster Abbey, vládní třídu Whitehall, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Společně navštívíme některou z atrakcí, na které se dopředu domluvíme - např. místo korunovace anglických králů a královen Westminster Abbey, fotbalový stadion Chelsea FC nebo Arsenal FC, Wimbledon Lawn Tennis Museum, muzeum voskových figurín Madame Tussauds, obří vyhlídkové kolo London Eye nebo si můžeme zahrát zábavnou hru v oblasti Westminsteru. Odpoledne si nakoupíme suvenýry, v podvečer se s Londýnem rozloučíme, přejedeme lodí po Temži k našemu autobusu a odjedeme do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie.
7. DEN: NÁVRAT DO ČR Přes noc projedeme Belgií a Německem s potřebnými zastávkami na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuto

 • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů
 • 2x trajekt přes kanál La Manche (nebo Eurotunel)
 • 4x ubytování v anglických rodinách, 4x snídaně, 4x večeře, 4x balíčky na oběd
 • služba průvodce po celou dobu zájezdu
 • pestrý informační materiál pro každého účastníka
 • 12 hodin výuky (po 45 minutách) ve třídách po 15 studentech s místními lektory v jazykové škole
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh, úrazu, zodpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

 • vstupy do navštívených objektů a atrakcí

Poznámky

 • cena platí pro osoby do 18 let při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
 • další varianty s různou délkou programu Vám rádi připravíme na vyžádání
Cena zájezdu 10 400 Kč Rezervovat
Termíny AKCE 30
21.05.2022 - 27.05.2022 Rezervovat
18.06.2022 - 24.06.2022 Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Ivana Bouchnerová 603 111 029
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY