Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 580 Kč Rezervovat

1. DEN: HLUBOKÁ NAD VLTAVOU, ČESKÝ KRUMLOV Na zájezd vyjedeme od budovy školy v ranních hodinách. Dopoledne přijedeme do městečka Hluboká nad Vltavou proslaveného především díky krásnému zámku z 19. století. Prohlédneme si zámek s místním průvodcem, poté budeme mít volno na procházku zámeckými zahradami. Kolem poledne přejedeme do Českého Krumlova, jehož centrum je od roku 1992 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Projdeme se zámeckými zahradami, kde se nachází i známé přírodní divadlo s otáčivým hledištěm, navštívíme zámecké exteriéry s nádherným výhledem na centrum města (po domluvě možnost zajištění prohlídky zámeckých interiérů). Na závěr budeme mít volný čas v centru města, zájemci budou mít možnost návštěvy Muzea voskových figurín nebo Muzea tortury. V pozdním odpoledni odjedeme zpět a ke škole se vrátíme ve večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 100 - 200 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.