Oblíbené zájezdy

Freiburg s jazykovým kurzem

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:12345
Nejzajímavější místa:BasilejColmarEuropa-ParkFreiburgChâteau du Haut KoenigsbourgStrasbourg
Termín podle přání školy
Délka zájezdu 5 dnů / 4 noclehy
Doprava autobus
Ubytování hostitelské rodiny
Strava plná penze
Číslo zájezdu 5093
Cena zájezdu 10 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: KOENIGSBOURG, STRASBOURG Na zájezd vyjedeme kolem půlnoci od budovy školy. Autobusem pojedeme přes Německo a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Ráno přijedeme do Alsaska, kde nás čeká prohlídka hradu Château du Haut Koenigsbourg - dominanty zdejší oblasti, odkud se nabízí překrásné výhledy po okolí. Poté přejedeme do hlavního města Alsaska Strasbourgu, jednoho z nejhezčích měst Francie. Během procházky městem si prohlédneme mimo jiné úchvatnou katedrálu Notre-Dame, muzeum Palais des Rohan či známou čtvrť Petite France s hrázděnými domy a příjemnou atmosférou. Na závěr budeme mít volný čas, který lze využít například k nákupům suvenýrů nebo třeba projížďce lodí po místních kanálech. V podvečer odjedeme na ubytování do rodin.
2. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BASILEJ Po snídani nás čeká výuka němčiny v místní škole. Odpoledne přejedeme do města Basilej - významného centra obchodu a průmyslu a také jediného švýcarského přístavu. Projdeme se starým městem v okolí románské katedrály postavené z růžového pískovce a budeme mít volný čas na nákup suvenýrů nebo třeba procházku podél řeky Rýn. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, FREIBURG Po snídani nás opět čeká výuka němčiny v místní škole. Odpoledne si prohlédneme Freiburg - historické město ležící mezi řekou Rýn a pohořím Schwarzwald. Projdeme se malebnými uličkami starého města, navštívíme románsko-gotickou katedrálu Münster a vyjdeme na vyhlídku Schlossberg ležící nad historickým centrem města. Na závěr budeme mít chvilku volného času. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, COLMAR Po snídani nás naposledy čeká výuka němčiny v místní škole. Odpoledne přejedeme autobusem do městečka Colmar, nejzachovalejšího města v Alsasku. Projdeme se městem a prohlédneme si i jeho nejromantičtější část - Petite Venice. V případě zájmu se svezeme malými pramicemi po řece Lauch. Večer se vrátíme na ubytování do rodin.
5. DEN: EUROPA-PARK Po snídani přejedeme autobusem do městečka Rust v blízkosti francouzských hranic, kde se nachází zábavní park Europa-Park. Během celého dne budeme mít možnost navštívit 15 evropských zemí (a 3 pohádkové) aniž bychom překročili hranice Německa. Ve Švýcarsku se svezeme na bobové dráze, v Řecku nás čeká plavba ruinami antického chrámu, v Anglii se můžeme podívat na představení v slavném Shakespearově divadle The Globe nebo se projet typickým červeným doubledeckerem. V Rakousku můžeme sjet na dřevěných kládách horskou říčku a návštěva Itálie se neobejde bez letu vrtulníkem, který kdysi navrhl sám Leonardo da Vinci. Flamengo ve Španělsku, Vikingská loď ve Skandinávii a mnoho dalšího nás čeká v největším zábavním parku Německa. Hlavní atrakcí je nejvyšší a největší evropská horská dráha Silver Star, která v některých úsecích dosahuje až 130 km rychlosti. Odpoledne odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 4x ubytování v hostitelských rodinách
  • 4x plná penze (oběd formou balíčku)
  • 12 vyučovacích hodin (po 45 min) s místním lektorem v jazykové škole
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: cca 50-60 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 10 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Ráda Vám pomohu! Kontakt Zuzana Jírová 605 755 749
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY