Dvůr Králové nad Labem, Ratibořice

Ubytování bez ubytování
Strava bez stravy
Cena zájezdu 560 Kč Rezervovat

1. DEN: DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM, RATIBOŘICE Na zájezd vyjedeme od budovy školy v ranních hodinách. Přejedeme do Dvora Králové nad Labem, kde se nachází druhá největší zoologická zahrada v České republice. Prohlédneme si zoologickou zahradu (možnost přiobjednání výukového programu s hodinovým výkladem zoolektora a pracovními listy pro žáky). Poté budeme mít volný čas na případné občerstvení. Krátce přejedeme do oblasti Babiččina údolí - místa, které je spjato s dětstvím významné české spisovatelky Boženy Němcové a také dějem její nejznámější knihy Babička. Projdeme se údolím kolem Viktorčina splavu, Starého bělidla, Babiččina pomníku nebo zámku Ratibořice (v případě zájmu možnost prohlídky). V pozdním odpoledni odjezd zpět. Ke škole přijedeme ve večerních hodinách.

• vstupy do navštívených objektů: 210 - 250 Kč pro studenty do 18 let

• cena je kalkulována pro odjezd z Prahy. Pro jiná místa odjezdu se cena může lišit. Na požádání Vám ji rádi upřesníme.