Oblíbené zájezdy

Berlín pro SŠ

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123
Nejzajímavější místa:AlexanderplatzBrandenburger TorEast Side GalleryCheckpoint CharlieKurfürstendammNeues MuseumPotsdamer PlatzReichstagUnter den Linden
Termín 11.06. - 13.06.2018
volných míst 20
Ideální věk 15-18 let
Region školy Hlavní město Praha
Cena 4 000 Kč
Číslo zájezdu 18-515
Cena zájezdu dle regionu 4 000 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: BERLÍN - UNTER DEN LINDEN, NEUES MUSEUM, ALEXANDERPLATZ, NIKOLAIVIERTEL, FERNSEHTURM Na zájezd vyjedeme od školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Po příjezdu do Berlína se projedeme oblastí bývalého východního Berlína. Uvidíme budovu radnice Rotes Rathaus, gotický kostel Marienkirche, nejznámější třídu Unter den Linden, katedrálu Berliner Dom. Poté navštívíme jedinečné muzeum Neues Museum nacházející se na Museuminsel. Odpoledne se projdeme zahradou Lustgarten přes náměstí Schlossplatz, nejstarší čtvrtí Berlína Nikolaiviertel s dominantou kostela Nikolaikirche až na náměstí Alexanderplatz. V podvečer vyjedeme rychlovýtahem na známou televizní věž Fernsehturm, odkud budeme moci z výšky 307 m obdivovat panoramatické výhledy na podvečerně osvícený Berlín. Poté budeme mít krátké osobní volno v blízkosti nákupního centra Alexa. Večer odjedeme na ubytování, cestou se krátce zastavíme u nejzachovalejšího, 1,3 km dlouhého úseku berlínské zdi, slavné East Side Gallery, známé především pro své nepřeberné množství působivých graffiti.
2. DEN: BERLÍN - CHECKPOINT CHARLIE, POTSDAMER PLATZ, BRANDENBURGER TOR, REICHSTAG, KU´DAMM Po snídani se vydáme autobusem k Checkpoint Charlie - dřívějšímu přechodu mezi východním a západním Berlínem. Procházkou budeme pokračovat kolem zbytků berlínské zdi na náměstí Potsdamer Platz, které se stalo přehlídkou nejmodernější architektury v Berlíně. Po krátkém odpočinku dojdeme k působivému Památníku holocaustu a prohlédneme si Braniborskou bránu - Brandenburger Tor - historický milník oddělující západní Berlín od východního. Pěší prohlídku zakončíme návštěvou budovy bývalého Říšského sněmu - Reichstag. Uvnitř prosklené kupole vystoupáme na nejvyšší bod budovy s krásným výhledem na Berlín. Odpoledne absolvujeme vyhlídkovou plavbu lodí po řece Sprévě kolem nejznámějších berlínských památek. Poté autobusem přejedeme do oblasti západního Berlína, přesuneme se na nejživější bulvár města Kurfürstendamm s množstvím obchodů, kin a restaurací. Uvidíme zde i symbolické ruiny kostela Gedächtniskirche a na závěr budeme mít krátký volný čas. Večer se vrátíme na ubytování jako minulou noc.
3. DEN: BERLÍN - PROGRAM DLE DOMLUVY, NÁVRAT Po snídani pojede druhá skupina navštívit partnerskou školu, my si domluvíme jiný program podle zájmu. V odpoledních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej nápojů
  • 2x ubytování s polopenzí v hotelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů: cca 15-20 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • návštěva budovy Reichstagu je s ohledem na bezpečnostní opatření a omezenou kapacitu na vyžádání
Cena zájezdu dle regionu 4 000 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Jiří Toman 777 584 490
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY