Oblíbené zájezdy

Berlín - hlavní město SRN

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:123
Nejzajímavější místa:AlexanderplatzBerlínská ZOOCheckpoint CharlieKurfürstendammMuzejní ostrovPotsdamer PlatzReichstagUnter den Linden
Termín 11.09. - 13.09.2019
volných míst 15-20
Ideální věk 12 - 15 let
Region školy
Cena 3 700 Kč
Číslo zájezdu 19-531
Cena zájezdu dle regionu 3 700 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: BERLÍN - ALEXANDER PLATZ, NEUES MUSEUM, BRANDENBURGER TOR Na zájezd vyjedeme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Nejprve přijedeme na náměstí Alexanderplatz, vyjedeme na 368 m vysokou televizní věž Fernsehturm a podíváme se na Berlín z ptačí perspektivy. Dále budeme pokračovat v procházce směrem k Museuminsel - Muzejnímu ostrovu, na kterém se nachází pět významných muzeí. My navštívíme jedinečné muzeum Neues Museum s rozsáhlými sbírkami egyptského umění. Procházkou po třídě Unter den Linden a okolí (Dóm, Opera, Akademické náměstí) dojdeme k slavné bráně Brandenburger Tor a nedalekému Památníku holocaustu. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: BERLÍN - REICHSTAG, CHARLOTTENBURGER SCHLOSS, CHECKPOINT CHARLIE, POTSDAMER PLATZ Po snídani navštívíme budovu bývalého Říšského sněmu - Reichstag a uvnitř prosklené kupole vystoupíme na nejvyšší bod budovy s krásným výhledem na Berlín. Pak nás čeká příjemná projížďka lodí po řece Sprévě historickou částí města. Po ní se autobusem přesuneme k zámku Charlottenburg (letní rezidence pruských králů, později císařů) a projdeme se v pěkném zámeckém parku. Pokračovat budeme k Checkpoint Charlie - dřívějšímu přechodu mezi východním a západním Berlínem. Odtud půjdeme pěšky kolem zbytků berlínské zdi na náměstí Potsdamer Platz, které se stalo přehlídkou nejmodernější architektury v Berlíně. Užijeme si volný čas a večer odjedeme na ubytování jako minulou noc.
3. DEN: BERLÍN - PROJÍŽĎKA LODÍ, ZOO, KU´DAMM Po snídani odjedeme do centra města, kde nás čeká příjemná projížďka lodí po řece Sprévě. Poté si prohlédneme jednu z nejrozsáhlejších a nejnavštěvovanějších zoologických zahrad na světě - ZOO Berlin. Žije zde i Fatou, nejstarší gorila v Evropě. Odpoledne se projdeme po nejživějším bulváru města - Kurfürstendamm se symbolickou ruinou kostela Gedächtniskirche a množstvím obchodů, kin a restaurací. Závěrečný volný čas využijeme na nákupy a jiné zájmy. V odpoledních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 2x ubytování se snídaní v hotelu ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupné do navštívených objektů a projížďka lodí: 35-40 EUR pro studenty do 18 let

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
  • návštěva budovy Reichstagu je s ohledem na bezpečnostní opatření a omezenou kapacitu na vyžádání
Cena zájezdu dle regionu 3 700 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Jiří Toman 777 584 490
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY