Oblíbené zájezdy

Bavorsko

Všechna místa zájezdu: zobrazit místa
Místa dle dnů:1234
Nejzajímavější místa:AugsburgLegoland DeutschlandMnichovNeuschwanstein
Termín 08.06. - 11.06.2020
volných míst 15
Ideální věk 11-15
Region školy
Cena 4 900 Kč
Číslo zájezdu 20-501
Cena zájezdu 4 900 Kč Rezervovat

Program zájezdu

1. DEN: MNICHOV Na zájezd odjedeme v časných ranních hodinách od budovy školy. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Po příjezdu do Mnichova navštívíme fotbalový stadion Allianz Arena, na kterém hrají své domácí zápasy Bayern Mnichov a německá reprezentace. Čeká nás také procházka v historickém centru Mnichova - Marienplatz a okolí radnice, Residenz, Frauenkirche, Theatinerkirche a další památky a zajímavosti. Odpoledne přejedeme do olympijského areálu Olympiapark, kde se v roce 1972 konaly olympijské hry. Budeme mít možnost výjezdu na věž Olympiaturm s výhledem na město a okolí. Navštívíme také expozici BMW Welt. Večer odjedeme na ubytování.
2. DEN: AUGSBURG, ULM Po snídani si prohlédneme Augsburg - třetí největší město v Bavorsku - renesanční radnice na náměstí Rathausplatz, románská katedrála Panny Marie z 11. století, věž Perlachturm s výhledem na celé město a další. V případě zájmu navštívíme zoologickou zahradu, která patří k nejnavštěvovanějším zoo v Německu. Odpoledne se přesuneme do města Ulm, rodiště Alberta Einsteina a zajímavého města na Dunaji s největší kostelní věží na světě (161,5m), která vévodí obrovské gotické pětilodní bazilice. Město má hodně historických budov, mezi nimiž vyniká goticko-renesanční radnice s orlojem na náměstí Marktplatz. Vystoupáte-li po 768 schodech na kostelní věž, budete odměněni překrásným výhledem na město a okolí. Na závěr budeme mít chvilku volného času. Večer se vrátíme na ubytování.
3. DEN: LEGOLAND Po snídani odjedeme k městečku Günzburg, v jehož blízkosti se nachází Legoland Deutschland, ve kterém jsou pro návštěvníky připravené stavby a atrakce vytvořené z milionů stavebních kostek LEGO. Zde nás čeká celodenní program. Večer se vrátíme na ubytování.
4. DEN: NEUSCHWANSTEIN, HOHENSCHWANGAU, FÜSSEN Po snídani přejedeme autobusem k městu Füssen, kde se nachází „pohádkový zámek“ Neuschwanstein a zámek Hohenschwangau. Prohlédneme si interiéry zámku Neuschwanstein. Poté budeme mít volný čas na procházku po překrásném okolí zámku (např. vyhlídka z můstku Marien-Brücke, jezírko Alpsee), relaxaci u jezera nebo na prohlídku zámku Hohenschwangau. Krátce přejedeme do půvabného městečka Füssen, kde budeme mít volný čas na procházku městem. V odpoledních hodinách odjedeme zpět do České republiky. Ke škole se vrátíme v pozdních večerních hodinách.

V ceně je zahrnuto

  • doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 3x ubytování se snídaní v mládežnické ubytovně ve vícelůžkových pokojích
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • zábavně vzdělávací brožura pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V ceně není zahrnuto

  • vstupy do navštívených objektů pro studenty: 30-40 EUR

Poznámky

  • cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 40 platících účastníků
  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 14 platících
Cena zájezdu 4 900 Kč Rezervovat
Kontakt Zájezd mám na starosti, napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu! Kontakt Jiří Toman 777 584 490
Sdílejte svůj oblíbený zájezd
sdílet

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY