Asterix Park a Disneyland

Region školy
Cena 4 200 Kč
Číslo zájezdu 20-424

1. DEN: ODJEZD Z ČR Na zájezd vyjedeme od budovy školy ve večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Francii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.
2. DEN: ASTERIX PARK PARIS Po ranní zastávce přijedeme do zábavního parku Asterix Park vzdáleného 35 km od Paříže. Tento zábavní park je zaměřený na známé galské postavičky z příběhů Alberta Uderzeho a René Goscinnea. Park je rozdělen na 6 světů, mezi nimi jsou: Starověké řecko, Egypt, Starověký Řím, Vítejte v Gálii, Cestování časem a Vikingové. Je známý především díky svým horským drahám a dohromady je tady více než 30 atrakcí od zmiňovaných horských drah až po dětské kolotoče i delfinárium. Večer odjedeme na ubytování.
3. DEN: DISNEYLAND PARIS Po snídani se můžeme těšit na celodenní návštěvu zábavního parku Disneyland Paris s nepřeberným množstvím atrakcí a zajímavostí. Čeká na nás pět zábavních oblastí - viktoriánská ulice Main Street USA připomínající dětství Walta Disneye, kde si můžeme vyzkoušet jízdu některým z historických aut nebo tramvají taženou koňmi; kouzelný Fantasyland plný pohádkových postav a příběhů; Divoký západ Frontierland s jízdou skrz horu duchů, opuštěné doly i strašidelný dům; Adventurepark plný dobrodružství s Indiana Jonesem, Robinsonem i kapitánem Jackem Sparrow a jeho piráty a Discoveryland, který nás zanese až ke hvězdám a do mezigalaktických válek světa Star Wars. Ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.
4. DEN: NÁVRAT DO ČR V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

• doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním sociálním příslušenstvím

• vstupy do navštívených objektů: cca 80 EUR pro studenty do 18 let