Školní zájezdy ožijí

11.5.2021

Vážení přátelé,

pevně doufáme, že jste zdrávi a covid Vám kromě omezení našeho běžného života nezpůsobil žádné vážné problémy. I když již více než rok nemůžeme vypravovat školní zájezdy, nezahálíme a věříme, že pro Vás budeme mít opět něco nového a lákavého, jakmile se cestování rozběhne.

Chceme Vás tedy především ujistit, že tu pro Vás jsme v plné síle a jsme připraveni navázat tam, kde jsme na jaře 2020 přestali. Předpokládáme, že návrat k běžnému režimu školních zájezdů ještě nějakou dobu potrvá, ale už nám začínáte dělat radost prvními dotazy. Jsme přesvědčeni, že i děti a jejich rodiče se na opětovnou možnost cestování těší. A tak se na nás prosím neváhejte obrátit, ať už půjde o předběžné plánování zahraničního zájezdu nebo třeba jen jednodenního výletu po naší zemi.

Moc se na Vás těšíme!!!

Kolektiv PRO TRAVEL