Fotosoutěž 2018/19

Přinášíme Vám výsledky naší fotosoutěže o nejlepší fotku či video kolektivu ze školního zájezdu v roce 2018/19. Jako každý rok jsme soutěžili o adventní zájezd zdarma pro všechny vyfocené/natočené osoby.

Pravidelně od Vás dostáváme spoustu zajímavých fotek a příspěvků z Vašich cest. Za nápady, námahu a mnohdy i fyzické úsilí vám mockrát děkujeme, s potěšením si fotografie i videa prohlížíme. Letošní hlasování o "nej" příspěvek dopadlo takhle:

Výsledky fotosoutěže 2018/19

Vítěz: Gymnázium Kroměříž
školní zájezd: Jazykový kurz ve Stirlingu, jaro 2018

Další vydařené fotky si můžete prohlédnout na našem facebooku: https://www.facebook.com/protravel.cz/