Fotosoutěž 2017/18

Přinášíme Vám výsledky naší fotosoutěže o nejlepší fotku kolektivu ze školních zájezdů v roce 2017/18. Soutěžili jsme opět o adventní zájezd zdarma pro všechny vyfocené osoby.

Jako každý rok jsme od Vás dostali spoustu zajímavých fotek a příspěvků z Vašich cest. Za nápady, námahu a mnohdy i fyzické úsilí vám mockrát děkujeme, s potěšením si fotografie prohlížíme. Horší už je to s tím vyhlášením:) Už je totiž také pravidlem, že se v kanceláři nemůžeme shodnout, kdo by měl stát na nejvyšším stupínku či kousek pod ním. Naše letošní přetlačování dopadlo takhle:

Výsledky fotosoutěže 2017/18

Vítěz: Obchodní akademie Vinohradská, Praha
školní zájezd: Švýcarsko, podzim 2017

OA Vinohradská - Švýcarsko.jpg

Další vydařené fotky si můžete prohlédnout na našem facebooku: https://www.facebook.com/protravel.cz/, album Fotosoutěž 2017/18