Oblíbené zájezdy

Fotosoutěž 2015/16

Vyhlašujeme výsledky naší fotosoutěže 2015 o nejzajímavější fotku kolektivu pořízenou během některého z našich zájezdů. Odměnou vítězům je adventní zájezd zdarma pro všechny osoby na vítězné fotce.

Dlouho to vypadalo, že nedojde na žádné velké soupeření, ale poslední měsíc nám od vás přinesl záplavu velmi povedených a nápaditých fotek. Je to moc příjemné, prohlížet si zachycené zážitky mnohých z Vás, žáků a studentů a občas i pedagogů:) O to těžší je pak ale rozhodnout, že některá fotka je lepší či horší než ta druhá. Na fotkách je vidět, že jste jim věnovali velké úsilí a invenci. Vyhrát by si tak zasloužili mnozí z vás.

Vítěz ale může být jen jeden a tak jsme po dlouhém rozhodování vítěznou fotku vybrali. Je od studentů Gymnázia Matyáše Lercha v Brně z jejich pobytu v Berlíně. Za vynaložené úsilí nabízíme alespoň cenu útěchy všem, kteří se objevili na některé nám zaslané fotografiii. Můžete čerpat slevu 500 Kč z ceny libovolného zájezdu objednaného na http://www.protravel.cz. Sleva je přenosná v rámci rodiny a platí do konce roku 2016.

Děkujeme všem za účast v soutěži a těšíme se opět na viděnou na nějakém zájezdu.

Výsledky fotosoutěže 2015/16

Vítěz: studenti Gymnázia Matyáše Lercha v Brně
školní zájezd: Jazykový kurz Berlín 2015

15 G Lercha Brno - Berlín, pád Berlínské zdiDalší parádní fotky si můžete prohlédnout na našem facebooku: https://www.facebook.com/protravel.cz/, album Fotosoutěž 2015

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

ZájezdyProŠkoly.cz
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY
POPULÁRNÍ ZÁJEZDY