Zábava, památky, kontakty a informace o zájezdu.

S appkou Můj zájezd máš všechno pod palcem.
Appka Appka

Máme pro tebe appku, se kterou si zájezd užiješ naplno. Na jednom místě najdeš zábavu, potřebné kontakty, veškeré praktické informace k zájezdu i jeho program. A ještě mnohem více! Všechno navíc offline, takže žádné obavy o data!

Fungovala i offline-velké plus! Jana H., Hamburg, 2022
Skvělá pomůcka na zájezd! Štěpánka H., Anglie a jižní Wales, 2022
Vynikající nápad i provedení! Tomáš P., Paříž - královna na Seině, 2022
Aplikace mi přijde velmi dobře vymyšlená. Líbí se mi že máme všechny informace na jednom místě a máme tam i nějaké zajímavosti. Také mi přijde hezká možnost hodnocení a deníčku. Jitka J., Salzburg a okolí, 2022

Co na tebe v appce čeká?

FOTOSOUTĚŽ O ZÁJEZD ZDARMA

Vyfoť se s kamarády na zajímavém místě, které během zájezdu navštívíš. Fotku nám z apky jednoduše pošleš! Tu nejzajímavější odměníme jednodenním adventním zájezdem zdarma pro autora i všechny vyfocené.

TÉMATICKÉ KVÍZY

Zažeň nudu a zároveň si procvič vědomosti, které využiješ nejen u maturity. Čím? Tématickými kvízy, se kterými prozkoumáš doslova celou Evropu. Tak co, troufneš si na ně?

DENÍČEK

Učitelce češtiny se zájezd může hodit jako téma ke slohu. No ale kdo si má všechno to, co jste navštívili, pamatovat? Podržíme tě. V appce najdeš jednoduchý deníček, do kterého snadno přidáš jak poznámky, tak fotky. Hotovo.

POTŘEBNÉ KONTAKTY

Nestrašíme, ale stát se může cokoliv. V tu chvíli je dobré mít po ruce všechny potřebné kontakty – na tísňovou linku, vedoucí zájezdu, průvodce i třeba na nás jako na cestovku. Všechny tyhle kontaky najdeš v appce na dva kliky.

INFORMACE K ZÁJEZDU
A JEHO PROGRAM

Kdy se jede, odkud se jede, kdy se vrací, kam se vrací, co se tam bude dělat a který den se to bude dělat. Na rodinných dovolených to všechno věděla máma, ale tentokrát se nikoho vyptávat nemusíš. Všechno se dozvíš z naší appky.

NAVŠTÍVENÉ ZEMĚ

Je fajn vědět alespoň něco málo o zemích, které během zájezdu navštívíš. Tyhle informace na tebe v appce taky čekají, žádné nalejvárny se ale bát nemusíš. Vědomostí je tak akorát, včetně zajímavostí z jednotlivých zemí. Víš třeba, že se v Londýně nachází nejstarší metro na světě?

Appka Appka
Nic podobného jsem zatím neviděl. Moc se mi aplikace líbí, program, ubytování a kvízy - vše na jednom místě. Jakub N., Magické Irsko, 2022
Supr čupr Vítězslav S., Srdce Anglie, 2022
Aplikace mě velmi příjemně překvapila - bylo v ní vše a na jednom místě Nikola K., Jazykový kurz v Katalánsku, 2022
Skvěla aplikace. Přehledná, jasná, skvěle udělaná. Klára T., Jazykový kurz v Edinburghu, 2022
Appka Appka

Appku si stáhni tady, kód máš v pokynech k zájezdu.

Google Google Apple Apple